İnsan Kaynakları

İçerik Arama

SSS

Turkish Technic A.Ş.’ye iş başvurusunda bulunmak istiyorum. Nereye başvurmam gerekiyor? Nasıl bir yol izlemeliyim?
Turkish Technic  A.Ş., yalnızca kendi internet sitesi ( www.thyteknik.com ) ve anlaşmalı olduğu kariyer sitesi www.secretcv.com ‘dan açık bir ilana yapılmış iş başvurularını kabul etmektedir. Mektup, faks, e-posta iletisi gibi diğer iletişim kanalları ile gönderilen başvurular değerlendirmeye alınmamakta, “Özgeçmiş Havuzu” da tutulmamaktadır. Yeni ilan ve pozisyonlarla ilgili duyurular www.thyteknik.com veya www.turkishtechnic.com adreslerinden takip edilebilir.
İşe alım sürecinde yapılan sınavlar ve mülakat hakkında bilgi alabilir miyim?
Pozisyonun gerektirdiği nitelikler doğrultusunda başvurusu uygun görülen adaylar e-posta ile yazılı ve/veya gerektiğinde sözlü olarak sınav sürecine davet edilmektedir. Yabancı dil, genel yetenek ve mesleki bilgi sınavlarına katılan adaylardan sınav sürecinde başarılı olanlar bir sonraki aşama olan mülakata davet edilmektedir. Gerek görülen pozisyonlar için adaylara kişilik envanteri de uygulanmaktadır.
Personel alımları hangi dönemlerde yapılıyor?
Turkish Technic A.Ş.’de personel alımları dönemsel olarak değil, belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleşmektedir. Sınav ve mülakat tarihleri de günün şartlarına uygun olarak bu aşamada belirlenmektedir. 
Sadece Havacılık okulları mezunları mı Turkish Technic A.Ş.’ye başvurabiliyor? Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek yüksek Okulu mezunları da başvurabilir mi?
Turkish Technic A.Ş.’ye yalnızca havacılık okulu mezunları değil, diğer teknik okul mezunları da başvurabilmektedir. Ancak ilana başvuracak adaylarda aranan nitelikler (okul, bölüm, yaş, diğer kriterler) ilan metni içinde açıkça belirtilmektedir. Başvuru yapsa bile sadece belirtilen niteliklere sahip adaylar sınav sürecine dahil olabilmektedir.
Turkish Technic A.Ş.’de PART-TIME olarak çalışma imkânı var mı?
Turkish Technic A.Ş. part-time personel istihdam etmemektedir.