Eğitim Hizmetleri

İçerik Arama

Eğitim Hizmetleri

   DUYURU
Ünitemiz,  2006 yılına kadar THY Genel Md. (Teknik) Yrd.cılığı organizasyonunda sürdürdüğü faaliyetlerini 23 Mayıs 2006 tarihi itibarı ile  TEKNİK A.Ş. tüzel kimliği altında devam ettirmekte ve halen Teknik A.Ş. İnsan Kaynakları Başkanlığına bağlı bir müdürlük olarak faliyetlerini sürdürmektedir.

Ünitemiz, teknolojinin sunduğu son sistem teknolojik imkanlar ile teçhiz edilmiş 15-25 kişi arasında değişen 6 adet sınıfa sahiptir. Derse olan dikkati ve öğrenmenin sınıf içi etkenlerinden olan gün ışığı, ısıtma-havalandırma vb. çevresel faktörlerin, modern ve estetik gerekliliklerin dikkate alınarak hazırlandığı bu sınıflarda, kişilere öğrendiklerini anında uygulama imkanı sağlayabilecek ortamlarda sunulabilmekte, her biri alanında uzman, uzun geçmişli tecrübeye sahip Eğitmen kadrosu ile çok çesitli sınıf ve uygulama eğitimleri verilmektedir.

Ünitemiz, SHY ve EASA 145 kapsamında öngörülen; insan faktörleri, şirket prosedürleri, havacılık kuralları, Yakıt Tankı, EWIS vb. Başlangıç-Tazeleme eğitimlerine ilave olarak, Part 147 yetkinliği olan kuruluşlar ile yapılan protokoller kapsamında 145 yetki belgesinde tanımlı tüm tiplerin pratik, task ve İşbaşı Eğitimlerini (OJT)  verebilmekte, atölye kaabiliyet listesinde yer alan tüm parçaların bakım ortamında eğitimlerini verebilmekte tüm 145 eğitimlerini uzaktan öğrenme imkanı ile katılımcılarına sunabilmektedir.

Görsel Galeri
  • Egitim_1
  • Egitim_2
  • Egitim_3
  • Egitim_4